Kaliteli, hızlı ve verimli üretim ilkesini benimsemiş olan Alimar Jeneratör, sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda, müşterilerine en iyi çözümleri üretebilmek ve müşterilerinin ülke ekonomisine katkılarının artarak devam edebilmesi için, çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Bu kapsamda; üretimini yaptığı Dizel ve Benzinli Jeneratör Grupları, Mobil Aydınlatma Kuleleri, Kaynak Jeneratörleri ile birlikte, Jeneratör Kiralama ve 2.El Jeneratör Alım&Satım Departmanı ile, müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılanmakta olup, uzman mühendislerinden oluşan AR-GE departmanı ile de son teknolojik gelişmeleri ürünlerinde uygulamaktadır.


• 1,5 kVA – 13 kVA Portatif, Monofaze&Trifaze Dizel ve Benzinli Kiralık Jeneratör Setleri

• 20 kVA – 1100 kVA Kiralık Otomatik, Ses İzolasyon Kabinli Dizel Kiralık Jeneratör Setleri

• Senkron, Ses İzolasyon Kabinli Dizel Kiralık Jeneratör Setleri

• 110 kVA Araç içi Mobil Kiralık Jeneratör Seti

• Yük Transfer Panoları

Ürünler

Dizel jeneratörler

15 kVA ile 1500 kVA arası, daha büyük güçler için senkron seçenekler.

Portatif Jeneratörler

1,5 kVA ile 13 kVA arası

Aydınlatma Kuleleri

5 kVA ile 16 kVA arası

Kaynak Jeneratörler

6,5 kVA ile 12 kVA arası

Sık Sorulan Sorular

Jeneratör kiralamak için öncelikle hangi amaçla kullanacağınıza ve ihtiyacınız olan jeneratörün ne kadar güçte olması gerektiğine karar vermeniz gerekiyor.

Jeneratörün güç kapasitesi, yakıt tüketimi, bakım durumu ve fiyatı gibi faktörlere dikkat etmek gerekiyor.

Jeneratör kiralama süresi, ihtiyaç duyulan süreye ve kullanım amacına bağlı olarak değişebilir. Bazı durumlarda birkaç saatlik kısa bir kiralama yeterli olabilirken, diğer durumlarda birkaç haftalık veya aylık bir kiralama gerekebilir.

Kiralanan jeneratörün devreye alma ve kullanım için teknik eğitim hizmeti sunabiliyoruz.

Jeneratör kiralama fiyatları, jeneratörün güç kapasitesine, kiralama süresine, kullanım amacına göre değişebilir. Bizimle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisi alınabilir.

İletişim